Wiadomości z kraju i ze świata

Lekarze wystawiają zwolnienia lekką ręką

Publikacja z dnia 2008-03-19 08:00, Gazeta.pl - Bydgoszcz ( Czytano 456 razy )

Stanisław Prywiński, rzecznik odpowiedzialności zawodowej w Bydgoskiej Izbie Lekarskiej apeluje do swoich kolegów, by nie wystawiali lekką ręką zwolnień lekarskich, m.in. na potrzeby strajkujących.

Skojarzone wiadomości
 • Wieża stanie na Mostowej

  Radni poparli projekt Andrzeja Bulandy i Włodzimierza Muchy. Zgodzili się na zwężenie ul. Mostowej i postawienie wieży, zbudowanie hotelu w miejscu Kaskady oraz odtworzenie historycznej ul. Jatki

 • Zbudują kino w Fordonie!

  Radni zgodzili się na stworzenie spółki miasta z firmą Max-Film, która będzie inwestorem obiektu kulturalnego w największej bydgoskiej dzielnicy.

 • Podwyżki w MOPS kosztem zasiłków podopiecznych

  Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dostaną podwyżki. Radni zgodzili się na przesunięcie na ten cel pieniędzy zaoszczędzonych na najuboższych

 • Budowniczy miasta miał swoje 5 minut na sesji

  Tort od marszałka województwa i odczyt na cześć Józefa Święcickiego uświetniły środową uroczystą sesję rady miasta z okazji 662. urodzin Bydgoszczy

 • W święto kupowaliśmy książki aż miło

  - Nabyłam aż dziewięć tytułów w atrakcyjnych cenach, na które polowałam kilka miesięcy - przyznała w środę studentka biologii, Ania Kwaśna. Jak wielu bydgoszczan, skorzystała z promocji księgarni z okazji Światowego Dnia Książki

 • Jedna podstawówka się ostała

  Szkoła Podstawowa nr 6 zlikwidowana; nr 43 uratowana. - Jesteśmy szczęśliwi, ale obawiamy się, że temat wróci za rok - mówią, po ostatecznej decyzji radnych, rodzice pozostawionej placówki w Brdyujściu.

 • Zbożowy Rynek będzie przebudowany. Po 2013 r.

  Jest kompromis między konserwatorem zabytków a drogowcami w sprawie modernizacji układu drogowego okolic ronda Bernardyńskiego. Niestety, inwestycja będzie realizowana najwcześniej za sześć lat.

 • Zaplanuj swoją karierę. Na mini targach pracy

  Jakie mamy możliwości pracy po ukończeniu szkoły średniej? Jak stawiać pierwsze kroki w stronę dobrej pracy? - na te i wiele innych pytań, dotyczących rozwoju zawodowego, spróbują odpowiedzieć w czwartek pracownicy Biura Karier WSG.

 • Linia autobusowa nr 301 się kurczy

  Kolejny prywatny przewoźnik w komunikacji miejskiej przegrywa z systemem przesiadkowym A+T. Od maja autobusy ?301? będą jeździły rzadziej i na krótszej trasie.

 • Zgwałcili chłopaka po sesji zdjęciowej

  Dwóch homoseksualistów, pod zarzutem gwałtu na 18-latku, aresztował bydgoski sąd

not posible to connection with ApiSendQuery